RADY A TIPY PRO SNADNÝ ÚKLID VAŠÍ DOMACNOSTI - V OKOLÍ DOMU

Přinášíme Vám rychlé a snadné řešení pro snadný úklid v okolí domu. Doufáme, že Vám naše rady a tipy budou prospěšné. Pokud zde nenaleznete co hledáte, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme.
(Více informací o použití na jednotlivé povrchy viz obal výrobku.)Venkovní zdi, dlažba a střechy:

Plíseň či mech na základech domů, cihlách či střechách a zdech můžeme odstraňovat tekutým čistícím přípravkem. Použijeme hodně vody, abychom vyčistili i malé pukliny. Povrchy očistíme kartáčem a zředěným tekutým přípravkem. Necháme půl hodiny působit a poté opláchneme čistou vodou.

Přípravky: tekutý čistící přípravek

Prádelní šňůry:

Kvůli dešti a smogu se stávají prádelní šňůry zašedlé a špinavé. Zbavit se špíny a nežádoucího zabarvení vám pomůže tekutý čistící přípravek. Omyjte je zředěným přípravkem a po chvilce opláchněte čistou vodou.

Přípravky: tekutý čistící přípravek

Lišejníky a dřevěné povrchy:

Venkovní dřevěné povrchy zbavujeme lišejníků pomocí zředěného tekutého čistícího přípravku. Necháme působit 15 - 30 minut a poté opláchneme čistou vodou. Nezapomeňme zakrýt blízké rostliny.

Přípravky: tekutý čistící přípravek

Ploty:

Plot očistíme zředěným čistícím přípravkem. Povrch omyjeme a přípravek necháme působit 15 - 30 minut. Nezapomeňme zakrýt rostliny.

Přípravky: tekutý čistící přípravek

Kamenné povrchy, schody a cestičky:

Tekutý přípravek nám pomůže zbavit kamenné schody a chodníky lišejníků a plesnivých míst. Nejprve kartáčem a vodou odstraníme větší nečistoty a poté použijeme můžeme použít prostředky proti plísním. Roztokem omyjeme patřičná místa a opláchneme dostatečným množstvím vody.

Přípravky: tekutý čistící přípravek, prostředky proti plísním

Popelnice a kontejnery:

Choroboplodné zárodky bují nejen uvnitř, ale i na vnějším povrchu popelnice. Proto ji pravidelně čistíme dezinfekčním prostředkem.

Přípravky: dezinfekční prostředky

Plastový zahradní nábytek:

K oživení původní barvy plastového zahradního nábytku jej omýváme přípravkem dezinfekčním a případně s bělící složkou.

Přípravky: dezinfekční přípravky, přípravek s bělící složkou

Květináče:

Špínu, lišejníky a bakterie odstraňujeme z květináčů zředěným tekutým přípravkem a opláchneme.

Přípravky: tekutý čistící přípravek

Okenní rámy, parapety a žaluzie:

Rolovací okenní žaluzie a parapety se rychle zašpiní a zešednou. Zabráníme tomu pravidelným používáním tekutého přípravku. Mytím roztokem si udržují své původní barvy. Okna a okenní rámy se snadno očistí, pokud použijeme prostředky na okna. Následně otřeme vlhkou a pak suchou houbou.

Přípravky: tekutý čistící přípravek, prostředky na okna

Zahrádkářské náčiní:

Zahrádkářské náčiní potřebuje čistit velmi často. Špínu z něj odstraňujeme namočením do zředěného tekutého přípravku a rzi se zbavíme pomocí odstraňovači vodního kamene a poté osušíme.

Přípravky: tekutý čistící přípravek, odstraňovače vodního kamene

Bazény, dětské bazénky:

Vnějšek i vnitřek bazénu můžeme udržovat v čistotě pomocí pravidelného používání čistícího přípravku. Nejlepších výsledků dosáhneme, pokud roztok přípravku necháme v bazénu po celou noc a následující ráno bazén důkladně opláchneme čistou vodou.

Přípravky: čistící přípravek

Hračky do vody:

Hračky do vody můžeme udržovat v čistotě pomocí pravidelného používání čistícího přípravku. Hračky omýváme tekutým roztokem a poté důkladně opláchneme čistou vodou.

Přípravky: tekutý čistící přípravek

Misky pro domácí zvířata:

Misky pro domácí zvířata uchovávejte i čistěte odděleně od vašeho nádobí. Misku umyjte zředěným dezinfekčním prostředkem cca 10 minut a poté opláchnete čistou vodou a necháte oschnout.

Přípravky: dezinfekční prostředky

Mravenci v domě:

Mravenců v domě se můžeme zbavit s pomocí tekutého přípravku. Nalijeme na kus vaty a umístíme na místo, odkud mravenci vylézají. Pokud přesné místo neznáme, umyjeme či vytřeme celou podlahu zředěným čistícím prostředkem.

Přípravky: tekutý čistící přípravekVeškeré rady jsou ověřené praxí, i přesto Vás musíme upozornit, že firma Petr HORÁK – KYLIE nenese žádnou odpovědnost za případné škody způsobené využitím rad a tipů zde uvedených.

Zpět