RADY A TIPY PRO SNADNÝ ÚKLID VAŠÍ DOMACNOSTI - V KOUPELNĚ

Přinášíme Vám rychlé a snadné řešení pro snadný úklid domácnosti ve Vašich koupelnách. Doufáme, že Vám naše rady a tipy budou prospěšné. Pokud zde nenaleznete co hledáte, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme.
(Více informací o použití na jednotlivé povrchy viz obal výrobku.)



Pochromované plochy:

Odstraňovač vodního kamene zbaví plochy z oceli a chrómu všech stop rzi a vápenatých usazenin. Jednoduše postříkáte zasažené plochy přípravkem, necháte působit a poté na vlhko otřete.

Přípravky: odstraňovač vodního kamene

Umyvadla:

Vápenaté usazeniny, špínu a zbytky mýdla lze z umyvadel odstranit zcela bez námahy a nutnosti drhnutí pomoc odstraňovače vodního kamene. K odstranění nežádoucího zabarvení a pro čištění s dezinfekčním účinkem používejte dezinfekční čistič. Nastříkejte požadovaný čisticí prostředek na dané místo, necháte působit a poté omyjte vodou. Pro čištění prostředkem s dezinfekčním účinkem prosím respektujte pokyny pro použití uvedené na výrobku.

Přípravky: odstraňovač vodního kamene, dezinfekční čistič

Sprchy:

Odstraňovač vodního kamene odstraní účinně nepěkné vápenaté usazeniny ve sprchových koutech ze skla a umělé hmoty. Jednoduše nastříkejte odstraňovač vodního kamene na požadované místo, necháte působit a poté omyjte vodou. Tvorbě plísní lze zabránit pomocí preventivního ošetřování ploch dezinfekčním čističem. Poté plochy omyjte čistou vodou. Na odstranění plísní a kvasinek, které se mohou vytvořit v podobě nežádoucích skvrn na okrajích vany, umyvadla, ve sprchovém koutě, kolem silikonového těsnění nebo ve spárech obkladů použijte přípravek proti plísním ve spreji, který povrch krásně vybělí, vydezinfikuje a také vyčistí skvrny od šampónu, mýdla a navrátí povrchům zašlou bělost.

Přípravky: odstraňovač vodního kamene, dezinfekční čistič, přípravky proti plísním

Vany a okolí:

Odolné vápenaté usazeniny ve vaně nebo na kachličkách odstraní odstraňovač vodního kamene. Zažloutlá místa a zbytky barev na vlasy zase zmizí po použití dezinfekčního čističe, a to bez námahy a drhnutí. Mazlavé stopy po oleji a tuku odstraníte nejúčinněji pomocí odmašťovače. Pro čištění s dezinfekčním účinkem prosím dbejte na pokyny pro použití uvedené na výrobku.

Přípravky: odstraňovač vodního kamene, dezinfekční čistič, odmašťovače

Armatury:

Z armatur můžete pomocí odstraňovače vodního kamene odstranit vápenaté soli, nečistotu i zbytky mýdla a pomocí dezinfekčního čističe lze armatury čistit a zároveň dezinfikovat. Na hadřík nebo čištěný povrch nalijete potřebné množství prostředku a mechanickým způsobem odstraňte nečistotu. Nakonec opláchněte čistou vodou.

Přípravky: odstraňovač vodního kamene, dezinfekční čistič

Výlevky a odtoky:

Odolné vápenaté usazeniny v místech odtoků lze odstranit odstraňovačem vodního kamene. Přípravek nastříkáte na požadované místo, necháte působit a poté vše dobře omyjte. Nepříjemných pachů, ucpaných potrubí a plísně se účinně zbavíte pomocí dezinfekčního čističe nebo čističe odpadů, který je třeba nalít do odtoku nebo výlevky, nechat 15 - 30 minut působit a poté propláchnout vodou.

Přípravky: odstraňovač vodního kamene, dezinfekční čistič, čističe odpadu

Koupelnové skříňky:

Umělohmotné povrchy skříněk očistěte dezinfekčním čističem a poté je otřete vlhkým hadříkem. Moderní prostředky do koupelen účinně a bez námahy odstraňují všechny nečistoty, skvrny od mýdel i vodní kámen. Používají se k rychlému a snadnému obnovení čistoty všech omyvatelných ploch a navíc velmi příjemně vaši koupelnu provoní.

Přípravky: dezinfekční čistič, prostředky do koupelen

Sprchovací závěsy:

Zbytků mýdla, mastné špíny a plísně na sprchovacích závěsech se účinně zbavíte s dezinfekčním čističem. Zašedlé a zažloutlé sprchovací závěsy namočte nejlépe do roztoku dezinfekčního čističe a vody a poté je omyjte čistou vodou. Předtím nezapomeňte na nenápadném místě sprchovacího závěsu vyzkoušet, zda přípravek nepoškozuje jeho materiál.

Přípravky: dezinfekční čistič

Kachličky a dlaždice:

Vápenaté soli na keramických dlažicích a kachličkách lze bez námahy odstranit odstraňovačem vodního kamene. Moderní prostředky do koupelen účinně a bez námahy odstraňují všechny nečistoty, skvrny od mýdel i vodní kámen a navíc velmi příjemně voní. Kamenné podlahy a dlaždice bez dekoru získají po omytí opět zářivou a hygienickou čistotu. Nezapomeňte otřít ošetřené plochy vlhkým hadříkem namočeným v čisté vodě.

Skvrny od plísně?
Tvorbě plísní lze zabránit pomocí preventivního ošetřování ploch dezinfekčním čističem. Poté plochy omyjte čistou vodou. Na odstranění plísní a kvasinek, které se mohou vytvořit v podobě nežádoucích skvrn na okrajích vany, umyvadla, ve sprchovém koutě, kolem silikonového těsnění nebo ve spárech obkladů použijte přípravek proti plísním ve spreji, který povrch krásně vybělí, vydezinfikuje a také vyčistí skvrny od šampónu, mýdla a navrátí povrchům zašlou bělost.

Těžko dostupná místa?
Na těžko dostupných místech (jako jsou obklady na zdech apod.) oceníte přípravky ve spreji. Na čištění těžko dostupných míst může požít vyřazený zubní kartáček. Opotřebovaná vlákna kartáčku můžou uškodit vašim dásním, ale při úklidu ještě dobře poslouží a dostanou se tam kam velký kartáč nevtěsnáte.

Zašlé spáry mezi obklady a dlažbou?
Pomocí dezinfekčního prostředku s bělící složkou vrátíte zpět zašlým spárám čistotu a bělost.

Přípravky: odstraňovače vodního kamene, dezinfekční čistič, prostředky s bělící složkou, přípravky proti plísním





Veškeré rady jsou ověřené praxí, i přesto Vás musíme upozornit, že firma Petr HORÁK – KYLIE nenese žádnou odpovědnost za případné škody způsobené využitím rad a tipů zde uvedených.

Zpět