RADY A TIPY PRO SNADNÝ ÚKLID VAŠÍ DOMACNOSTI - V GARÁŽI

Přinášíme Vám rychlé a snadné řešení pro úklid ve Vaší garaži. Doufáme, že Vám naše rady a tipy budou prospěšné. Pokud zde nenaleznete co hledáte, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme.
(Více informací o použití na jednotlivé povrchy viz obal výrobku.)Ráfky:

Ráfky vašeho automobilu se budou opět blýskat po použití přípravku odmašťovače. Jednoduše přípravek na ráfky nastříkejte, necháte působit, poté ráfky utřete vlhkým hadříkem a následně je vytřete do sucha. Účinné je také nanesení odmašťovače na ráfky krátce před mytím auta v mycí lince.

Přípravky: odmašťovače

Jízdní kola:

Z řetězu jízdního kola odstraníte zažranou rez a špínu pohodlně pomocí odstraňovače vodního kamene. Mastné špíny a jízdního oleje se zbavíte bez namáhavého drhnutí pomocí odmašťovače. Jednoduše přípravek naneste na řetěz, necháte 5 minut působit a poté jej utřete. V případě potřeby výše uvedený postup opakujte.

Přípravky: odmašťovače, odstraňovače vodního kamene

Popelnice:

Pomocí nezředěného dezinfekčního čističe lze dezinfikovat venkovní popelnice na odpad a biologické kontejnery. Necháte přípravek 5 minut působit a poté popelnici vytřete vlhkým hadrem.

Přípravky: dezinfekční čistič

Šrouby:

Odstraňovač vodního kamene odstraňuje plnou silou i sebemenší částečky rzi na kovových závitech. Jednoduše přípravek nastříkáte na požadované šrouby, necháte působit a poté předměty otřete mokrým hadříkem.

Přípravky: odstraňovače vodního kamene

Nářadí:

Odstraňovač vodního kamene zbaví předměty z oceli rzi a špíny, například na nářadí.

Přípravky: odstraňovače vodního kamene

Stanové plachty:

Pro ochranu před nepříznivými vlivy počasí byste měli stanové plachty čas od času zbavit špíny. Použijte dezinfekční čistič a poté plachtu utřete vlhkým hadrem.

Přípravky: dezinfekční čistič

Konve:

Rez z konví na zalévání odstraníte bez námahy a s vysokým účinkem pomocí odstraňovače vodního kamene. U obzvlášť odolných a starých skvrn od rzi nastavte stříkací pistoli z funkce „postřik“ na funkci „pěna“, necháte vzniklou intenzivní pěnu působit a poté ji omyjte nebo utřete mokrým hadříkem.

Zapáchající popelník?
Často nestačí popelník jen vymýt vodou. Přidejte několik kapek krémového čistícího přípravku, necháte chvilku působit, vypláchněte a popelník vytřete suchou papírovou utěrkou.

Přípravky: odstraňovače vodního kamene, krémové čističe

Veškeré rady jsou ověřené praxí, i přesto Vás musíme upozornit, že firma Petr HORÁK – KYLIE nenese žádnou odpovědnost za případné škody způsobené využitím rad a tipů zde uvedených.

Zpět