Nacházite se v kategorii: Ochranné prac. krémy

VÝPIS DETAILU ZBOŽÍ: Isolda měsíček lékařský s alantoinem 100ml - hojivý

Isolda měsíček lékařský s alantoinem 100ml - hojivý
Značka: Isolda
Název: Isolda měsíček lékařský s alantoinem 100ml - hojivý
Kod: 1129
Dostupnost: SKLADEM
Původní cena: 19.00  Kč
Cena: 18.00  Kč
bez DPH:14.88 Kč
 

ks

Popis

Isolda měsíček lékařský s alantoinem 100ml - hojivý

Detailní popis

Krém podporující a urychlující proces hojení kůže. Při pravidelné aplikaci alespoň 2x denně mizí podráždění pokožky a její povrch se stává jemný a vláčný. Krém se snadno vstřebává a nezanechává pocit nadměrně promaštěných nebo naopak suchých rukou.

Účinné složky:
Měsíček lékařský je velmi ceněný pro své dezinfekční, antibiotické a antiseptické účinky. Používá se na špatně se hojící rány, na spáleniny, na krevní výrony, vyrážky, bércové vředy, podporuje tvorbu nových tkání. Lze ho využít na proleženiny, odřeniny, při zánětech kůže i při poškození kůže z ozařování nebo slunění. Používání měsíčku lékařského má jednu nespornou výhodu. U této bylinky není obecně stanoveno žádné omezení jejího dávkování, je všeobecně velmi dobře snášena a běžně se u ni nevyskytují žádné vedlejší účinky či alergické reakce.
Použití:
Na očištěnou, osušenou pokožku aplikujte přiměřené množství krému a vetřete. Opakujte dle potřeby i několikrát denně.Diskuze k výrobku:

přidat komentář


K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

Nový příspěvek
 
   
code
Opište kod:
Kolonky Nadpis, Text a kod musí být vyplněny. Příspěvky obsahující vulgární výrazy, reklamu na konkurenci budou smazány, popřípadě upraveny.


Zpět