Nacházite se v kategorii: Čistící prostředky - Wc prostředky - Wc čističe

VÝPIS DETAILU ZBOŽÍ: Domestos Pink Fresh 750 ml

Domestos Pink Fresh 750 ml
Značka: Domestos
Název: Domestos Pink Fresh 750 ml
Kod: 1208
Dostupnost: SKLADEM
Cena: 64.00  Kč
bez DPH:52.89 Kč
 

ks

Popis

Domestos Pink Pine 750 ml, růžový

Detailní popis

Domestos plus 24 H tekutý čisticí a dezinfekční prostředek 750ml, tekutý čisticí a dezinfekční prostředek je určený k čištění a desinfekci silně znečištěných míst a zejména tam, kde se mohou vyskytovat bakterie nebo plísně. Domestos je možné používat v celé domácnosti, a to jak v neředěném stavu, tak ředěný s vodou.Ředěný tekutý Domestos 24 H je možné použít na podlahy, kachličky, umyvadla, pracovní i jiné větší plochy v domácnosti a také pro bělení prádla. Vhodný je i pro čištění a dezinfekci úklidových pomůcek.Neředěný tekutý Domestos 24 H je ideální na čištění toalety, odtoku vany a kuchyňského dřezu.
Díky novému hustějšímu složení přilne Domestos 24 H lépe k povrchu toaletní mísy a omezuje tak množení bakterií i po spláchnutí. Při každodenním používání chrání Domestos 24 H celý den před bakteriemi uvolněnými z toalety do ovzduší a zároveň bojuje proti mikrobům v domácnosti. Zabíjí všechny .Diskuze k výrobku:

přidat komentář


K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

Nový příspěvek
 
   
code
Opište kod:
Kolonky Nadpis, Text a kod musí být vyplněny. Příspěvky obsahující vulgární výrazy, reklamu na konkurenci budou smazány, popřípadě upraveny.


Zpět