Nacházite se v kategorii: Čistící prostředky - Prostředky univerzální

VÝPIS DETAILU ZBOŽÍ: CARE aktivní pěna 800ml pumpa

CARE aktivní pěna 800ml pumpa
Značka: Alfa Classic
Název: CARE aktivní pěna 800ml pumpa
Kod: 437
Dostupnost: SKLADEM
Cena: 65.00  Kč
bez DPH:53.72 Kč
 

ks

Popis

Odmašťovací aktivní pěna řady PREMIUM

Detailní popis

CARE - ALFA CLASSIC PREMIUM.
Velmi účinná odmašťovací aktivní pěna.
Účinná receptura s obsahem nanočástic působících proti usazování nečistot, vhodný k čištění skel u krbů a krbových kamen.
S vůní pomeranče.


Alkalický přípravek na odstraňování mastných nečistot, napečených zbytků apod. ze všech omyvatelných povrchů. Vytvořená aktivní pěna prodlužuje účinnost přípravku i na těžko přístupných místech nebo na svislých plochách. Nanočástice vytváří na čištěném povrchu ochrannou nanovrstvu, díky které zůstává umytý povrch déle čistý. Trysku na zpěňovači nastavte do pracovní polohy a přípravek aplikujte na znečištěný povrch. Nechte působit cca 5 minut a pak otřete nebo opláchněte vodou. V případě potřeby celý postup opakujte nebo podpořte účinek mechanicky, např. kartáčem. U citlivých povrchů nejprve vyzkoušejte na málo viditelném místě. Schválen pro použití v potravinářství. Při použití v potravinářských provozech je nutné povrchy a plochy přicházející do styku s nebalenými potravinami
důkladně opláchnout pitnou vodou.Diskuze k výrobku:

přidat komentář

| od: neznámý

odpovědět - 18.12.2012 - 10:24:34


Nový příspěvek
 
   
code
Opište kod:
Kolonky Nadpis, Text a kod musí být vyplněny. Příspěvky obsahující vulgární výrazy, reklamu na konkurenci budou smazány, popřípadě upraveny.


Zpět