Nacházite se v kategorii: Čistící prostředky - Prostředky na podlahy

VÝPIS DETAILU ZBOŽÍ: Bistrol speciál 500 ml

Bistrol speciál 500 ml
Značka:
Název: Bistrol speciál 500 ml
Kod: 317
Dostupnost: SKLADEM
Cena: 58.00  Kč
bez DPH:47.93 Kč
 

ks

Popis

Bistrol speciál 500 ml leštěnka s protiskluzovou přísadou

Detailní popis

Bistrol Speciál s protiskluzovou přísadou 500ml. Pro leštění a konzervaci nesavých podlahových krytin z PVC, gumy, lakovaného dřeva, dlaždic apod. Po zaschnutí zanechává bezbarvý lesklý film. Výraznějšího lesku lze dosáhnout přeleštěním. Vytváří čirý, trvanlivý film s protiskluzovým účinkem Balení: PE láhev o objemu 500ml.Rozsah použití: Bistrol Speciál se používá k leštění a konzervaci nesavých podlahových krytin (guma, PVC, linoleum, dlaždice). Díky protiskluzové úpravě je zvláště vhodný do veřejných prostor (školy, školky, úřady, sociální zařízení aj.) Bistrol Speciál dodává ošetřeným povrchům hedvábný lesk a vytváří na povrchu ochranný fi lm, který omezuje jejich znečištění a poškození.

Návod k použití: na umytou podlahu naneste Bistrol Speciál savým hadrem, houbou nebo mopem v rovnoměrné slabé vrstvě. Po zaschnutí můžete ještě podlahu přeleštit, a tak dosáhnete výraznějšího lesku.Diskuze k výrobku:

přidat komentář


K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

Nový příspěvek
 
   
code
Opište kod:
Kolonky Nadpis, Text a kod musí být vyplněny. Příspěvky obsahující vulgární výrazy, reklamu na konkurenci budou smazány, popřípadě upraveny.


Zpět