Nacházite se v kategorii: Čistící prostředky - Dezinfekce

VÝPIS DETAILU ZBOŽÍ: Savo proti plísni 500ml pumpa

Savo proti plísni 500ml pumpa
Značka: Savo
Název: Savo proti plísni 500ml pumpa
Kod: 992
Dostupnost: SKLADEM
Cena: 89.00  Kč
bez DPH:73.55 Kč
 

ks

Popis

SAVO Proti plísním 500ml pumpa

Detailní popis

Přípravek je účinný proti mikroskopickým vláknitým houbám, řasám, lišejníkům a má vysoké baktericidní účinky. Použivá se na likvidaci plísní především na zdech, jelikož má také bělící účinky, ale také k likvidaci plísní na kachličkách, okolo umyvadel, van, oken nebo kuchyňských linek.

Výrobek SAVO Proti plísním není úplnou novinkou na trhu, nicméně novinkou je jeho uvedení na trh v menším, pro spotřebitele variabilnějším balení. SAVO Proti plísním o objemu 500ml, oceníte především jeho snadnější uchopitelnost!

Vysoce účinný dezinfekční přípravek pro odstraňování plísní, řas a kvasinek. Vhodný k použití na dřevo, omítky a malby zdí interiéru i exteriéru. Přípravek má okamžitý účinek.

Aplikace:
Na postižená místa aplikujte neředěné SAVO Proti plísním přímo postřikem ve vzdálenosti 5-10 cm, po 20 minutách ošetřené místo omyjte vodou nebo nechte zaschnout. Před aplikací plíseň neodstraňujte! Mohlo by dojít k rozptýlení výtrusů a rozšíření plísně na další místa. Při silném napadení postup opakujte. Má bělicí účinky.

Orientační spotřeba je min. 50 ml/m2 omítky, zdiva či dřeva.Diskuze k výrobku:

přidat komentář


K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

Nový příspěvek
 
   
code
Opište kod:
Kolonky Nadpis, Text a kod musí být vyplněny. Příspěvky obsahující vulgární výrazy, reklamu na konkurenci budou smazány, popřípadě upraveny.


Zpět